Hotel Olympia

ubytovanie Koprivnice
 

*** Hotel Olympia / ubytovanie Koprivnice

Hotel Koprivnice Olympia
Hotel Olympia sa nachádza v centru mesta Kopřivnice a ponúka Vám kompletné služby spojené s ubytovaním, ktoré spríjemní Váš pracovný aj rekreačný pobyt. Hotel Olympia je ideálne situovaný nielen k objavovaniu krás tunajšieho regiónu, ale aj ku komplexnému športovému vyžitiu a celoročnej rekreácii.

Hotel Kopřivnice ubytovanie Olympia:
Pre Vašu maximálnu spokojnosť je v hoteli viac typov ubytovania: Apartmán ****, Superior, Bezbariérový Standard, Standard. Hotel Olympia ponúka nadštandardné ubytovanie o celkovej kapacite 48 lôžok. Štandardnou výbavou všetkých izieb je LCD televízor so satelitným príjmom, telefón, internet na izbe za poplatok (sieťový kábel alebo WiFi), kúpeľňové doplnky, manželská posteľ alebo samostatné lôžka. Toaleta a kúpeľňa so sprchovým kútom je súčasťou izby.

Ubytovanie Kopřivnice hotel Olympia reštaurácia:
Reštaurácia hotelu Olympia ponúka špeciality domácej i zahraničnej kuchyne, milovníkom talianskej kuchyne ponúka cez 50 druhov pizz a rôznych šalátov a rozvoz pizz v Kopřivnice. Reštaurácia s kapacitou 57 miest je klimatizovaná a ponúka možnosť pripojenia k internetu cez WiFi zónu zadarmo. Príjemné prostredie pre chvíle odpočinku, čepované pivo Radegast, Plzeňský Prazdroj. Raňajkovať môžete kedykoľvek.

Kopřivnice ubytovanie hotel Olympia kaviareň:
Klimatizovaná kaviareň ponúka príjemné nefajčiarske posedenie s výhľadom na centrum Kopřivnice. Kapacita 44 miest. V prostredí kaviarne si môžete nerušene posedieť s priateľmi alebo obchodnými partnermi, vypiť si svoj obľúbený drink, výbornú kávu a relaxovať. V letnom období máte možnosť dopriať si posedenie a oddych na letnej záhradke pod stromami. Každé ráno od 6:30 do 9:00 hodín sa v priestoroch kaviarne podávajú raňajky pre ubytovaných hostí formou švédskych stolov. Na spoločné raňajky si môžu hoteloví hostia pozvať aj svojich priateľov.

Ubytovanie v Kopřivnici hotel Olympia školenia:
Sály a konferenčné miestnosti pre vaše školenia, semináre, rauty a firemné akcie, rovnako ako ich vybavenia sú k dispozícii v blízkosti hotela. Hotel Olympia pre Vás zorganizuje: školenia, semináre, konferencie, prezentácie firiem a ich výrobkov, firemné večierky, spoločenské akcie malé i veľké rodinné oslavy, svadby vrátane hudobnej produkcie. Priestorné miestnosti umožnia účastníkom konferencií i malých seminárov pohodlný a kompletný servis. Občerstvenie, catering, moderná konferenčná technika od Flipchartov a laserového ukazovátka, cez dataprojektory až po zariadenia na video-konferencii pripojenie k internetu pomocou WiFi technológie.

Ubytovanie Kopřivnice hotel Olympia relaxácia:
Wellness štúdio -  K relaxácii je vhodné využiť fínsku saunu, bylinnú parnú kúpeľ, whirlpool, rôzne druhy masáží, pedikúra, manikúra. Na recepcii si môžete objednať rôzne masáže.
Hotel Koprivnice Olympia - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Koprivnice Olympia - možnosť pripojenia na internetHotel Koprivnice Olympia - k dispozícii letná terasaHotel Koprivnice Olympia - k dispozícii kavareňHotel Koprivnice Olympia - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Koprivnice Olympia - hotel má reštauráciuHotel Koprivnice Olympia - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Koprivnice Olympia - akceptuje creditné karty VISAHotel Koprivnice Olympia - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Koprivnice Olympia - akceptuje creditné karty JCBHotel Koprivnice Olympia - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Koprivnice Olympia - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Koprivnice Olympia - Iybz sú vybavené televízoromHotel Koprivnice Olympia - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Koprivnice Olympia - Izby s vlastnou toaletouHotel Koprivnice Olympia - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: